Apie mus


Ką mes veikiame

Nuo pat įsikūrimo 2004 m. vasarą mūsų jauna ir nuolat auganti bendrovė „AJV grupė" - užsiima didmenine prekyba maisto pramonės žaliavomis, galutiniais produktais ir pramoniniams (ne maisto pramonės) gaminiams naudojamais baziniais (žaliaviniais) produktais.

Nuolat esame atviri naujoms prekybos galimybėms savo verslo srityse ir pristatome savo bendrovę kaip galimą patikimą partnerį arba atstovą mūsų regione (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje), nes šių šalių rinkose turime pastovių ryšių.

 

Kur esame

Įsikūrę Vilniuje - pietinėje Baltijos šalių sostinėje, ES pasienyje - mes užimame strateginę rinkos padėtį kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų, taip pat tarp Šiaurės ir Vidurio Europos.

 

Partneriai

Visi partneriai, su kuriais mums tenka bendradarbiauti šiuose skirtinguose regionuose, sėkmingai naudojasi mūsų sukurtu plačiu prekybos tinklu. Artimai bendradarbiaujame su įvairias regioniniais mažmenininkais ir gamintojais (kepyklomis, pieninėmis, ledų, žuvies, konditerijos, saldainių, uogienių, padažų, gėrimų, konservų ir kitų maisto produktų gamybos įmonėmis), taip pat su tarptautinėmis prekybos įmonėmis, platintojais ir gamintojais beveik visame Europos žemyne.

 

Produktai

Visi mūsų siūlomi produktai yra pagaminti pagal šiuo metu galiojančius ES kokybės reikalavimus. Paprastai jie parduodami didmeninėmis partijomis, tai yra - minimali pristatoma partija sudaro 24 tonas. Tačiau išimties tvarka taip pat siūlome savo klientams pristatymus mažesnėmis partijomis pagal specialias sutartis.

 

Logistika

Organizuojame mūsų parduodamų produktų logistiką, nes bendradarbiaujame su daugeliu Europos transporto ir ekspedicinių bendrovių.

 

Kalbos
Mes galime bendrauti anglų, vokiečių, prancūzų, švedų, italų, ispanų, lenkų, rusų ir lietuvių kalbomis.


Naujienos
Visos naujienos mūsų tinklalapyje pateikiamos tik anglų kalba.